Akce jen pro vás

Chcete mít akci jen pro sebe a podle svých představ? Jste parta, rodina, nebo jedete na teambuilding?

Termín, program, destinace, počet lidí, náročnost - všechno je to jen na vás. Program může vycházet z naší standardní nabídky, nebo se může vytvořit přesně podle toho, jak vám to bude vyhovovat. Pokud se vám ale už líbí předem vypsaný program, tak je možnost rezervovat si tento termín jen pro vás.

Výhodou AKCE JEN PRO VÁS je to, že se všichni znáte - z toho vyplývá snadnější domluva, vyšší flexibilita i větší pohoda v kaňonu. Když se lidé znají, více si pomáhají, více se hecují a také jsou k sobě více tolerantní.

Také je možné v rámci AKCE JEN PRO VÁS vzít do kaňonu i děti ve věku 10-15 let (při klasických předem vypsaných programech je možné jít až od 15 let).

Pokud je vás více než 8 zavolejte,+420 607 922 000 a domluvíme se jak se to dá udělat.

Země

 • Váš první canyoning
  Váš první canyoning
  Váš první canyoning
  Váš první canyoning

  Slovinsko
  Bovec je nejbližší a velmi populární centrum canyoningu v krásné přírodě údolí řeky Soči v samotném srdci Julských Alp.

  Průzračná voda, krásně vyhlazené vápencové skály, ideální výšky skoků a délky slaňáků. Perfektní infrastruktura (ubytování, jídlo, dostupnost). Není lepší "vstupní brána" do světa canyoningu. Destinace je vhodná i pro rodiny s dětmi.

 • Váš první canyoning
  Váš první canyoning
  Váš první canyoning
  Váš první canyoning

  Itálie
  Ospalý italský region v rohu u rakouských a slovinských hranic na západních svazích Julských Alp u městečka Tolmezzo.

  Úžasné místo s velkým počtem kaňonů, které jsou čisté, vertikální, s dechberoucími vodopády v průzračné vodě. Na rozdíl od turisticky exponovaného Bovce je tam i v létě klid a pohoda.

 • Váš první canyoning
  Váš první canyoning
  Váš první canyoning
  Váš první canyoning

  Švýcarsko
  Ticino je Mekka canyoningu v Evropě. Přes 70 různých kaňonů v jednom údolí - skákací, nebo slaňovací, otevřené a slunné, nebo temné v úzkých soutěskách.

  Vše "vyrobeno" s prvotřídní švýcarskou dokonalostí, žulové skály tobogánů perfektně vyhlazené, tůně čisté a průzračné.

  Daní za toto pravé canyoningové eldorádo je trošku větší dojezdová vzdálenost a cena. Ale fakt tady není lepší canyoningová oblast. Co k tomu dodat? JUST GO JUMP!!!

Váš první canyoning
Váš první canyoning
Váš první canyoning
Váš první canyoning

Proč s námi na canyoning?

Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING". To znamená, že vám canyoning pouze neukážeme, my vás ho necháme prožít. Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavily na kvantitě a z canyoningu udělaly show. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už čeká další výprava), ale užít si vše naplno. Naše akce netrvá jen 2 hodiny, trvá minimálně 2 dny (za tu dobu projdeme 3 různé kaňony).

Místa, která se dají slaňovat, slaňujeme. Můžete je slanit samostatně, nebo s naší pomocí a dozajištěním. Nebudeme vás spouštět z vodopádů jako pytle brambor. Naše akce začíná instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 2 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat canyoning se vším všudy.

Nepořádáme autobusové "gruppen" akce. Naše skupiny jsou maximálně 8členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možno se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychloobrátkové exkurze).

Vše směřujeme k tomu, aby váš pohyb v kaňonu byl více samostatný (a třeba jednou, že byste šli i bez nás).

Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport na zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně na různá místa. Pro letošek Slovinsko, Švýcarsko, Itálie a v budoucnu mnohem víc.

Časté otázky

Canyoning je zábava pro všechny. A můžou si to užít jak adrenalínoví drsoni, tak i pohodáři. Příklad typické situace je vodopád, 10 metrů s možností skoku. Někdo ho skočí bez váhání a rád si to ještě zopakuje. Někdo ho skočí v až rytmu: "raz - dva - tři - ještě ne - raz - dva - tři - áááááááá”. Někdo se rozhodne ho slanit po laně samostatně. A někdo si nebude jistý samostatným slaněním, tak ho při slanění dodatečně zajistíme. Všichni mají svůj zážitek, všichni mají svůj adrenalin, všichni si to můžou užít.
Prakticky nikdo nemá canyoningem s nebo slaňováním ve vodě žádné zkušenosti. Proto jsme vytvořili program SEZNAMTE SE. Na kterém, vám vše v rámci instruktáže nejdříve vysvětlíme, předvedeme, naučíme a potom teprve jdeme do kaňonu. S tím, jak porostou vaše schopnosti a dovednosti postupně roste i náročnost kaňonů.
Voda je studená. Ale od nás dostanete kvalitní neopreny. V realu to funguje tak že, voda studí prvních 10 vteřin. Potom se v neopren zahřeje na tělesnou teplotou a je to v pohodě.
Navíc pokud si sečtete cenu vstupů do jednotlivých kaňonů tak vám vyjdou podobná čísla jako cena za náš program. Ale hlavně nabízíme daleko více. .Náš program se od jiných agentur liší v tom že trvá minimálně dva dny a projdeme si více než jeden kaňon. Dalším rozdílem je náš přístup, našim cílem není prosvištět kaňon co nejrychleji, abychom mohli hned jít znova s další skupinkou. Nikam nespěcháme a snažíme se vám v průběhu akce předávat naše znalosti a vědomosti. To co vám nabízíme, nazýváme PLNOHODNOTNÝ CANYONING. Jsme s vámi i mimo samotný kaňon, ať už vám předáváme další canyoningové know how, nebo s vámi jdeme na večeři.
Pro děti od 10 let je canyoning perfektní zážitek. Akorát se děti do 15 let nedají míchat se skupinovou akcí dospělých. Buď děti potřebují více pozornosti a ostatní dospělí ve skupině se cítí odstrčeni, nebo děti zvládají vodopády snáze a dospělým to devalvuje jejich radost. Proto děti do 15 let bereme výhradě na akce JEN PRO VÁS.
Naše akce minimálně dva dny a na programu jsou tři až čtyři kaňony. Naše cena je stejná, nebo nižší, než byste zaplatili za stejné kaňony u konkurence (v případě Švýcarska je to pouze 60% ze standardních cen). My vám navíc nabízíme „PLNOHODNOTNÝ CANYONING“. A věnujeme se vám i v čase mezi canyoningem – ať už vám předáváme další canyoningové know how, nebo vám pomáháme poznat okolí.
Když skákat nechcete, nemusíte. Každý skok se dá slanit. Skáčeme pouze do míst, kde je to bezpečné. Pro nás je skákání jednou z nejzábavnějších částí tohoto sportu. Většinou to funguje tak, že na začátku akce je i malý skok adrenalin. Potom se skočí vyšší a vyšší a vyšší skok.
Umět dobře plavat nemusíte. Neopren nadnáší. A kaňony pro canyoning jsou více potoky s tůňkama, než divoké řeky.
Nóóóóó, tak OK! Uvidíme. Zatím nikdo neřekl, že to bylo pro něj nuda a že to bylo pod jeho úroveň. NIKDO.
Fyzicky nejnáročnější je většinou cca 35 minutový výstup na start kaňonu. A s otazníkem jsou varianty akcí, kdy se jdou dva kaňony za den. To může být záhul. Dá se to sice vyřešit rychlýma cukrama a energy gelem, ale pro toho, kdo se moc nehýbe, je lepší jít variantu jeden den / jeden kaňon.
Tak to může být větší problém. Když se někdo roztřese na druhém stupni žebříku, tak canyoning nebude jeho šálek kávy. Na druhou stranu, místech, kde jsme vysoko jsme zajištění. A to pomáhá pocit strachu z výšek potlačit.
Jednak vás naučíme jak správně a bezpečně slaňovat, jednak vás můžeme při slaňování dojistit. Stačí říct.
Neopren něco utlumí a tam kde hrozí, že by to mohlo bolet, nekloužeme ale slaňujeme.
Pokud ke canyoningu přistoupíme zodpovědně s respektem, tak je riziko minimální. A upřímně cesta autem na canyoning je daleko nebezpečnější, než samotná akce v kaňonu.
Mobil

+420 777 514 414

info@aqua-active.cz