Slovinsko
Bovec - údolí Soči

Bovec je jedno z nejpopulárnějších center canyoningu v Evropě. TOP místo pro milovníky krásné přírody, adrenalinu a outdoorových sportů. Super jídlo, super zábava a překrásná příroda. To je údolí řeky Soči. Místo s perfektní infrastrukturou vzdálené jen 500 km od Česka. Ubytování v apartmánech, které poskytuje snad každá rodina v širokém okolí (pozor, v létě může být plno), nebo v některém z kempů.

Není lepší cesta k poznání canyoningu, než náš program Plnohodnotný canyoning v Bovci.

Váš první canyoning
Váš první canyoning
Váš první canyoning
Váš první canyoning

Místo
Canyoning v Bovci

Průzračná voda, krásně vyhlazené vápencové skály, ideální výšky skoků a délky slaňáků. Známé kaňony Sušec, Fratarica, Predelica a další

Věhlasný vodopád Raketa (12 m dlouhý tobogán se sklonem 80°) spektakulární slanění Parabola (48 m v převisu), nebo vodopád Zasnoubení (30 m slanění kolmé stěny v Predelici s romatnickým výhledem na okolní hory).

Ale hlavně poměrně hodně skoků různých výšek, šířek, hloubek. Dohromady to vytváří jednu z nejúžasnějších canyoningových destinací v Evropě.

Bohužel každým rokem se o tomto neskutečném místě dozvídá více a více lidí a v hlavní sezóně (od 10. července do 20. srpna) bývá dost narváno. Takže neleňte a přijeďte co nejdříve, dokud je to ještě možné a nestane se z toho ještě canyoningový aquapark.

Programy
Naše canyoningové programy

V Bovci nabízíme jak akce v rámci programu PLNOHODNOTNÝ CANYONING, tak akce v rámci programu KURZ CANYONINGU. Slovinsko je ideální rozcvička před Švýcarskem. Navíc kromě standardních katalogových akcí, kde z přihlášených formujeme skupiny od 4 do 8 osob, zde pořádáme i AKCE JEN PRO VÁS (vy určujete datum, délku i náročnost programu).

V rámci standardních akcí se dá dojet jen na víkend, kdy začínáme v sobotu ráno a končíme v neděli po obědě (dokonalá akce pro lidi, kteří nechtějí čerpat dovolenou), nebo na prodloužený víkend (začínáme v pátek po obědě a končíme v neděli po poledni).

Vždy se ale jedná o program, který se skládá z instruktáže, tréninku a tří poctivých kaňonů.

Plnohodnotný canyoningKurz canyoninguAkce jen pro vás

Váš první canyoning
Váš první canyoning
Váš první canyoning
Váš první canyoning

Proč s námi na canyoning?

Nabízíme vám "PLNOHODNOTNÝ CANYONING". To znamená, že vám canyoning pouze neukážeme, my vás ho necháme prožít. Chceme se odlišit od praxe standardních canyoningových agentur, které svůj přístup postavily na kvantitě a z canyoningu udělaly show. Máme čas a naším cílem není proběhnout kaňon co nejrychleji (protože dole už čeká další výprava), ale užít si vše naplno. Naše akce netrvá jen 2 hodiny, trvá minimálně 2 dny (za tu dobu projdeme 3 různé kaňony).

Místa, která se dají slaňovat, slaňujeme. Můžete je slanit samostatně, nebo s naší pomocí a dozajištěním. Nebudeme vás spouštět z vodopádů jako pytle brambor. Naše akce začíná instruktáží a tréninkem. Není to pětiminutovka na parkovišti, ale trvá cca 2 hodiny a někdy i více - končí až tím, že jste připraveni absolvovat canyoning se vším všudy.

Nepořádáme autobusové "gruppen" akce. Naše skupiny jsou maximálně 8členné (kdyby totiž byly větší, nebylo by možné se každému z vás věnovat s potřebnou péčí a sklouzli bychom k standardnímu typu rychloobrátkové exkurze).

Vše směřujeme k tomu, aby váš pohyb v kaňonu byl více samostatný, abyste jednou šli třeba i bez nás.

Proč to takhle děláme? Náš přístup vychází z toho, že nechceme devalvovat tento krásný sport na zjednodušenou pouťovou atrakci. Tímto přístupem kolem sebe vytváříme partu lidí, kteří s námi jezdí na canyoning opakovaně na různá místa. Pro letošek Slovinsko, Švýcarsko, Itálie a v budoucnu mnohem víc.

Mobil

+420 777 514 414

info@aqua-active.cz